Wszystkie produkty 12% taniej z kodem: PREZENT. Do końca promocji pozostało 23 dni 9:24:57

logo

Alchemia Natury

Kim jesteśmy

Ja jestem Ewelina, a Alchemia Natury to właśnie ja.

Moja alchemia to mała manufaktura w której własnoręcznie tworze kosmetyki naturalne.

Inspirację czerpię z natury, a właściwie z tego co możemy wyciągnąć z surowców roślinnych i owocowych.

Receptury tworzę z pasji do pielęgnacji i oczywiście kosmetyków, składniki dobieram tak aby dawały możliwie jak najlepszy efekt.

Każdy produkt od początku do końca wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu kosmetyki te są wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne, bo nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

Nie jest to produkcja masowa, lecz małe partie gdzie każda robiona jest z największą dokładnością, a kosmetyki robię tak jakbym robiła je dla siebie i osób mi bliskich.

Własne laboratorium w którym mogę kręcić mazidła to spełniające się marzenie. Poza tym skończyłam technologie chemiczną na Politechnice Rzeszowskiej, obroniłam tam dwa dyplomy. Będąc w trakcie swojej edukacji zaczęłam interesować się kosmetykami naturalnym i świadomą pielęgnacją skóry.

Ze względu na problematyczną i alergiczna skórę, której jestem posiadaczką w stosowanych kosmetykach zawsze coś było nie tak i wtedy pomyślałam, a może by tak zrobić coś sama i tak powstał mój pierwszy kosmetyk. Następne słoiczki nie zawsze były idealne ale metoda prób i błędów doprowadziła do tego co chciałam. Wtedy pomyślałam, a może by tak podzielić się moimi kosmetykami z innymi i tak właśnie moje hobby stało się moją pracą, wymarzoną pracą, która daję ogromną satysfakcję. Prywatnie natomiast jestem starającą się spełniać swoje marzenia osobą. Jestem ogromną fanka dużych psów oraz posiadaczką jednego z nich - owczarka podhalańskiego, który potrafi dać nam mnóstwo szczęścia i miłości pomimo tego że to niezły charakterek i nie taki łatwy jakby się wydawało.

Ogólnie wychodzę z założenia że nie ma rzeczy nie możliwych, a jedynie trudno osiągalne. Wszystko się da jeśli naprawdę czegoś się chce i nigdy przenigdy nie wolno się poddawać choć czasem bywa naprawdę ciężko.